Németország 2 márka 1937.A Ezüst
7 000 HUF
A Német Birodalom ezüst kétmárkás érméit 1937-ben verték az A jelű (Berlini) verdében. Az érme az 1930-as évek német gazdasági és politikai helyzetének dokumentuma, amely a numizmatikai gyűjtők számára történelmi szignifikanciával bír. Gyűjteménybe tartozik az európai ezüstérmék és az interbellum-kori német pénzverésre koncentráló kollekcióba.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.

