Szolgálati Érdemérem 30 év után 1964. dobozban
1 000 HUF
A Szolgálati Érdemérem 30 év után kitüntetést 1964-ben adományozták hosszú közszolgálatért vagy katonai szolgálatért. Az érme dokumentálja a magyar kitüntetési rendszer egyik fontos fokozatát az 1960-as évek szocialista időszakából. Gyűjtői szempontból értékessé teszi az eredeti dobozban történő megőrzés, amely aumentálja az autenticitást és az állapotértékelést. Ideális kiegészítése lehet olyan gyűjteményeknek, amelyek a 20. századi magyar állami kitüntetéseket vagy szocialista szimbólumrendszert dokumentálják.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.
