1908. Német levelezőlap
200 HUF
Az 1908-ban kiadott német levelezőlap a Magyarország és Német Birodalom közötti postai kapcsolatok dokumentuma az Austro-Magyar Monarchia korából. Gyűjtői szempontból értékes időtanúja a koramodern nemzetközi levelezésnek és az akkori postai szabályozásnak. Olyan gyűjteménybe illeszkedik, amely a kétoldalú német-magyar postakapcsolatokat és a Monarchia-kori levelezőlap-variációkat dokumentálja.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.

