1940. NAGYBÁNYA Visszatért Tábori Postai levlap.
1 500 HUF
Az 1940-es évben, Nagybánya visszatérésének alkalmából kiadott tábori postai levelezőlap a magyar filatélia fontos dokumentuma, amely az állam újraváltozása kori kommunikációs eszközét szemlélteti. A tábori posta céljából kibocsátott levelezőlapok olyan ritka darabok, amelyek a történelmi postalétesítmények változásait és az adott kor politikai eseményeit őrzik. Ideális szakgyűjteményekbe és a magyar történelmi postai levéltárakba, illetve a két világháború közötti magyar filatélia témakörébe.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.

