Bejelentkezés
KOSÁR
A kosarad jelenleg üres.

1940.Vitéz Nagybányai Horthy M.orsz.20. éve lapon

50 HUF
Az 1940-ben kiadott magyar bélyeg Horthy Miklós országlása huszadik évfordulójának emlékére jelent meg. A kibocsátás jelentős történelmi dokumentuma az interellum período magyar filateliájának és a Kádár-korszak előtti állami ünnepélyek bélyegkiadási gyakorlatának. A tétel a magyar bélyeggyűjtemények klasszikus darabja, különösen az 1930–1940-es évek történeti sorozatai között.

A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.