1941. SEPSISZENTGYÖRGY Visszatért levelezőlap 50 bani b.
1 000 HUF
Az 1941-ben kiadott sepsiszentgyörgyi visszatért levelezőlap történelmi dokumentuma annak a periódusnak, amikor a település Magyarország terülére visszakerült. A 50 bani értékű frank címet viselő levelezőlap a két világháború közötti időszak postaügyi viszonyainak tanúsítéka. Érdekes gyűjtői darab a magyar irredenta-филателия számára. Ideális kiegészítése a Délvidék visszacsatolásával foglalkozó vagy városönemlékességekre épülő gyűjteményeknek.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.

