1957. Futott boríték
50 HUF
Az 1957-ben feladott boríték magyar bélyegzéssel reprezentálja a Kádár-féle szocialista Magyarország postaművészetét. A futott levelezési iratok gyűjtői körben értékes dokumentumként szolgálnak az adott kor postai forgalmára, tarifáira és bélyeghasználati szokásaira vonatkozóan. Az ilyen darabok helyes helye a filatelista gyűjteményekben és a postatörténeti kutatásban.
A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.
