Bejelentkezés
KOSÁR
A kosarad jelenleg üres.

Római birodalom Constantius

800 HUF
Az érméket a Római Birodalom Constantius időszakában verték, az i.sz. 3. század második felében, amikor a politikai és gazdasági válság során számos kisebb érmeverő centrum működött. Az érme numizmatikai szempontból fontos forrás az ókori római pénzverés technikájáról és a korban használt értékrendszerről. Az antik érmégyűjtemények szerves része.

A leírást mesterséges intelligencia készítette, ezért elő fordulhatnak hibák.